Your Cart

Бетон та розчини

 Бетон та розчини

Купити бетон за низькими цінами у Києві, у м. Бориспіль та Київській області. Усі марки товарного бетону від виробника.

БЕТОН - це найважливіший будівельний матеріал із широкою сферою застосування у сфері капітального будівництва. який виходить за допомогою затвердіння сумішей в'язких речовин, води, наповнювачів та спеціальних добавок. Бетон і суміші використовувані на різних стадіях будівельних робіт, для того щоб виконувати своє призначення, повинні відповідати певним вимогам: бути міцними водонепроникними, морозостійкими – всі ці вимоги перебувають у прямій залежності від щільності розчинної та бетонної суміші: чим більша щільність суміші, тим вона міцніша , волого - і морозостійкіший.

У разі будівництва будівлі з бетону, його види і марки визначаються на стадії створення проекту. Для різних елементів будівельної конструкції застосовуються різні види та марки бетонів. Необхідно визначити, для якого конкретно елемента конструкції (фундамент, несучі стіни, внутрішні перегородки, підлоги) вибирається марка бетону.

Прайс-лист на бетон

Міцність, марка, клас бетону.
Цифри марки бетону (м-100, м-200 тощо) позначають (усереднено) межу міцності на стиск в кгс/кв.см. Перевірку відповідності необхідним параметрам здійснюють стиском спеціальним пресом кубиків або циліндрів, відлитих з проби суміші, і витриманих протягом 28 діб нормального твердіння.

Для стандартних монолітних робіт застосовується бетон рухомості П-2 – П-3. При заливанні густоармованих конструкцій, вузьких опалубок, колон та інших подібних вузьких порожнин, важкодоступних для заповнення бетоном, бажано використовувати бетон з рухливістю п-4 та вище (осада конуса 16-21 см). Подібна бетонна суміш може називатися – литий бетон. (в епоху розвиненого соціалізму литим вважався бетон з осадкою конуса від 12 см. - трохи більше ніж п-2). Подібні види бетонної суміші добре переносять укладання в опалубку, без використання вібратора. Аналогічну рухливість бетону варто вибрати, якщо для укладання бетонної суміші використовується бетононасос.

Коефіцієнт водонепроникності.

Позначається в накладних або паспортах на бетон, як коефіцієнт з літерою W. Водонепроникність бетону – здатність не пропускати через себе воду під тиском.

КУПИТИ БЕТОН АБО ЗАМОВИТИ БЕТОННІ СУМІШІ  ТЕЛ: (067) 622-32-22

Бетон, що виготовляється на Бориспільському комбінаті будівельних матеріалів, з метою його подальшої реалізації та доставки на промислові об'єкти до безпосереднього споживача, називається товарний бетон або бетонна суміш. Ви можете купити бетон з доставкою,  наступних марок (за ¦здобоукладальності- рухливий бетон з різним осадом конуса):

 


Товарний зимовий бетон

Сучасне будівництво із застосуванням бетону може здійснювати не лише за теплої погоди, а й у зимовий період. У цій статті ми розповімо про особливості роботи з бетоном у холодну пору року. Як впливає на бетон процес заморожування? Зимові умови під час проведення бетонних робіт не визначаються календарним часом. Вважається, що вони наступають, коли середньодобова температура опускається до +5 градусів, причому протягом доби відбувається зниження температури нижче 0 градусів. Якщо температура негативна, то вода, що не вступила в реакцію з цементом, перетворюється на лід, який як тверда речовина не бере участі в хімічних процесах в бетоні. Наслідком цього є припинення процесу гідратації цементу, що відповідає за твердіння бетону.

Разом з цим у бетоні виникають сили внутрішнього тиску, пов'язані зі збільшенням обсягу води при замерзанні приблизно на 9%. Якщо бетонна структура ще не зміцніла, вона не здатна чинити опір цим силам, внаслідок чого руйнується. При подальшому розморожуванні лід знову перетворюється на воду, тим самим відновлюється процес гідратації, але зруйновані зв'язки у структурі бетонної суміші повністю не відновлюються. У процесі замерзання відбувається віджимання цементного молочка від поверхні арматури. Все це значно знижує міцність майбутніх конструкцій, зчеплення бетону та арматури, зменшується щільність бетону, і, відповідно, довговічність будови.

Прайс-лист на зимовий бетон

Умови, в яких проводиться зимове бетонування

Якщо бетон до моменту замерзання набуває певної міцності, то процеси, описані вище, на нього не діють. Цей поріг залежить від марки бетону. Для бетону і залізобетону з ненапруженою арматурою до марки В15 - це 50% проектної міцності, марки В 15 і В 22,5 - 40%, для марки В 30 і В40 - 30%. Якщо в конструкції арматура, що попередньо напружується, то критична міцність бетону для всіх марок бетонів - 70%. Для спецконструкцій, які працюють у особливих умовах, такий поріг визначено як 100% проектної міцності.

Для набору міцності велике значення має температурний режим, в якому бетон витримують під час твердіння. При підвищенні температури прискорюються процеси взаємодії води та цементу, а при зниженні – уповільнюються. Тому при влаштуванні монолітних бетонних конструкцій в зимовий час необхідно створити і підтримувати необхідні вологостно-температурні умови, які дозволять конструкції набрати необхідну міцність у найкоротші терміни при найменших енерго- та трудовитратах.

Існує три основні методи створення умов твердіння бетону в зимовий час. Це «метод термосу», метод прогрівання бетону та використання протиморозних добавок. Допускається комбінування кількох методів. Їхній вибір залежить від особливостей конструкції, зовнішнього температурного режиму, енергетичної оснащеності тощо.

Бетонування методом термоса

Метод термосу полягає в тому, що бетонну суміш, що має температуру від 15 до 30 градусів, укладають у утеплену опалубку. Конструкція набирає задану порочність за рахунок початкового тепла бетонної суміші та екзотермічного виділення цементу до моменту остигання до 0 градусів. Кількість екзотермічного тепла, що виділяється при реакції цементу та води, залежить від виду цементу.

При застосуванні цього методу для виготовлення бетонної суміші рекомендують використовувати високоекзотермічні та швидкотвердні портландцементи.

Один із різновидів цього методу - термос з добавками, які прискорюють процес твердіння. До таких добавок відносять: хлористий кальцій, вуглекислий калій, натріт натрію та ін. Ці добавки вводять до 2% кількості цементу (вони значно прискорюють процес схоплювання).

Наступний різновид цього – «гарячий термос». При його застосуванні бетон попередньо прогрівають до температури 60-80 градусів. Ущільнюють суміш у гарячому стані.

Бетонування методом прогріву

Другий метод – штучний підігрів бетону.

Один із найпоширеніших способів – електропрогрів. У цьому випадку використовують тепло, яке виділяється бетоном, коли через нього пропускають електричний струм. У покладений бетон занурюють електроди, через які пропускається електричний струм.

Наступний різновид прогрівання бетону здійснюється за рахунок індукційного нагрівання. У цьому випадку використовують тепло, яке утворюється в арматурі або сталевій опалубці, які містяться в електромагнітному полі котушки. Котушку влаштовують по зовнішній поверхні опалубки витками ізольованого дроту.

Існує також метод інфрачервоного прогріву за допомогою інфрачервоних променів.

При наступному способі використовують контактний (кондуктивний) нагрівання та джоулеве тепло, яке виділяється у провіднику під час проходження ним електричного струму. На основі цього методу виготовляються опалубки, що гріють.

Також застосовують конвективний метод прогріву, який відбувається за допомогою теплого повітря або пари. Ця процедура відбувається з використанням тепляків, що є тимчасовими огороджувальними спорудами, в яких підтримується температура від 5 до 10 градусів.

Застосування протиморозних добавок

Третій метод – додавання протиморозних добавок, завдяки яким вода за негативних температур не твердне. Але це відбувається до певної температурної межі. Те, що вода залишається в рідкому стані, дозволяє їй вступати в реакцію з цементом. До таких добавок у бетон відносять: хлорид натрію, хлорид кальцію, карбонат калію, нітрат натрію. Добавки вибирають залежно від конструктивних та технологічних особливостей. Наприклад, нітрат натрію використовують за температури до - 15 градусів, а хлористі солі застосовують у неармованих конструкціях.

(067) 622-32-22 Відділ продажу