Your Cart

ПВХ-конструкції OpenTeck 6-ти камерні

ПВХ-конструкції OpenTeck 6-ти камерні

Серед усієї різноманітності пластикових вікон на українському ринку міцне місце виборола компанія Open Teck. Віконна система OpenTeck виготовляється на території України на високотехнологічному обладнанні. На заводі компанії створені всі умови для того, щоб пластикові профілі та супутні вироби відповідали стандартам якості, та забезпечували виконання міжнародних вимог до енергозбереження, тепло-, звукоізоляції та стильного дизайну. Головним позитивним моментом є розташування виробничих потужностей на території України. Цим і обумовлена ​​доступна ціна за стабільно високої якості.

Важливим аргументом на користь ПВХ профілю OPEN TECK є його демократична ціна, а також те, що система пластикових профілів Опен Тек застосовується для виробництва віконних, дверних конструкцій та перегородок; адаптована під вологі кліматичні умови України; стійка до різних видів зовнішніх впливів. ПВХ-конструкції з профільної системи Open Teck серії Elit, вироблені ПрАТ БКСМ, мають сертифікат відповідності UA.CRT.00488-20 від 13 листопада 2020 і відповідає українським вимогам з теплоізоляції - витримують температурний діапазон від мінус 40 С до плюс 50 С з часом. Це говорить про якісну рецептуру у складі профілів Опен Тек.

Пластикові вікна Open Teck Elit 70 – це 6-камерна віконна система з максимальними функціями енергозбереження з усіх серій профілю Open Teck. Система Open Teck Elit 70 підійде для скління будівель і квартир з низькими енерговитратами, володіє прекрасними шумо- і теплоізолюючими властивостями, високою міцністю. Тому її можна замовляти при габаритному склінні. Комплектується фурнітурою Maco (Австрія).

Характеристики системи Open Teck Elit 70:

- 6 повітряних камер у розрізі профілю

- монтажна глибина 70 мм

- можливість встановлення склопакетів завтовшки до 40 мм

- 2-контурне чорне ущільнення для надійної герметичності на стику рама-стулка

-  покращені властивості опору теплопередачі до 0,86 м2 С/Вт

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/