Your Cart

Пиломатеріали

Пиломатеріали

Пиломатеріали – це продукти розпилювання деревини. Пиломатеріали можуть бути з різних порід деревини: найпоширеніший пиломатеріал в Україні – сосна; інші пиломатеріали, що часто зустрічаються в тій же ціновій категорії – ялина, вільха, липа; Не рідкість є і дорожчі породи – клен, дуб, граб, ясен, черешня.

До дешевших пиломатеріалів відносяться пиломатеріали з тополі та берези.

 

 

 

 

 

До різновидів пиломатеріалів відносять брус, обрізну дошку, дошку необрізну і монтажну рейку.

ейка 50*20, 50*25, 50*30, 50*45, 50*50

Сировина – деревина хвойних порід I-II сорт. Довжина 4.5 м

Рейка дерев'яна один з видів пиломатеріалу, являючи собою тонку обрізну дошку або плоский брусок, краї якого акуратно остругані.
Однією з основних переваг дерев'яної рейки є економічна доступність, тому що використання як сировина недорогої деревини дає можливість знизити вартість виробу без шкоди його якості.

Дерев'яна рейка широко застосовуються там, де є необхідність у простому і практичному будматеріалі, а також може використовуватися в ролі  рейки для підлоги

Брус . Длина 4.5 м и 6 м

Дерев'яний брус в нашому звичному розумінню - це типовий пиломатеріал обрізний товщиною і шириною більше 100 мм. Співвідношення ширини до товщини будівельного бруса зазвичай не менше 1:2. Він може бути дво-, трьох-і чотирикантним, все залежить від кількості оброблених пластів (поверхень). Брус відмінний матеріал для будівництва. Екологічно чистий пиломатеріал, чудово зберігає тепло, акумулює надмірну вологість. А так само легко піддається обробці та сушінню та мають низьку теплопровідність.

Дошка необрізна 25-30 мм, 40-50 мм.

Дошка необрізна - це пиломатеріал який отриманий шляхом пиляння колоди вздовж паралельними пропилами так, що товщина кожної відпиленої частини в кілька разів менша за діаметр колоди, з обзолом більш допустимого в обрізному пиломатеріалі. Виробляють цей пиломатеріал із деревини хвойних порід (сосна, ялина), а також з деревини листяних порід – дуб, ясен. Для не обрізної дошки характерна наявність кори на бічних краях. Використовується найчастіше для виготовлення різних настилів, обшивки, решетування даху, елементів несучих конструкцій та інших робіт, де немає особливих вимог до зовнішнього вигляду.