Menu
Your Cart

Розчин П-8

Розчин П-8

Розчин мурувальний (суміш)
Кладочна суміш - матеріал, що застосовується для кладки стін з окремих елементів (цегла, блоки різних видів бетону і т.д.). Строго кажучи, суміш - це сухий порошок, який на місці виконання робіт зачиняється водою.

Розчин кладки – готовий до застосування матеріал, тобто. кладкова суміш, зачинена (розмішана з) водою до утворення пластичної однорідної маси.

В'язка - тонкодисперсний порошок, здатний при змішуванні з водою або іншими рідинами утворювати пластичну масу, здатну в результаті фізико-хімічної взаємодії з рідиною замішування втрачати рухливість (схоплюватися), а потім твердіти з утворенням штучного каменю. У багатьох випадках поняття «в'яжуча речовина» тотожне поняття «цемент».

Заповнювач - порошкоподібний або зернистий продукт, покликаний замінити частину в'язкої речовини, має, як правило, інертними (в плані фізико-хімічної взаємодії) властивостями, але водночас надає визначальний вплив на технологічні, будівельно-технічні та експлуатаційні властивості розчинів та сумішей. Найпоширеніший матеріал, який використовується як заповнювач – це кварцовий пісок. Для сумішей кладки важливим є використання кварцового піску декількох фракцій від 0.5 до 3 мм (розмір піщинки).

Модифікуючі присадки (добавки) - речовини неорганічної (мінеральної) або органічної природи, що вводяться до складу будівельної суміші в невеликих кількостях, з метою регулювання технологічних властивостей розчинних сумішей та будівельно-технічних властивостей розчинів, що одержуються з цих сумішей.

Рецептура суміші кладки – компоненти в необхідних пропорціях, з яких складається суміш кладки. У процесі виробництва сумішей кладки, дані компоненти ретельно змішують один з одним. Чим якісніше відбувається таке змішування, тим вища якість сухої суміші.

Прайс-лист на розчин