Your Cart

Ланки водопропускних труб

Ланки водопропускних труб

Ланки залізобетонні водопропускних труб під насипи автомобільних і залізничних шляхів (ДСТУ Б.В.2.5-51.2010 , серія 3.501.1-177.93)

Бориспільський комбінат будівельних матеріалів виготовляє ланки залізобетонні водопропускних труб типу ЛП 17.100 відповідно до серії 3.501.1-177.93. Конструкції виготовляються з важкого бетону на портландцементі з ненапруженою арматурою та призначені для укладання під насипи автомобільних та залізничних доріг (з коліями 1520 мм), включаючи дороги промислових та сільськогосподарських підприємств, дороги та вулиці в межах міст, селищ та сільських населених пунктів, що будуються у помірних та суворих кліматичних умовах за наявності агресивного середовища,у районах із розрахунковою сейсмічності до 9 балів.

Ланки залізобетонні водопропускних труб

Конструкції ЛП 17.100 мають отвір труби 3м, ширину ланки 1 м і призначені для використання при граничній висоті насіпів дляавтомобільних доріг - 10,0 м і залізничних доріг - 9,0 м. Прийняте маркування ланок труб ЛП 17.100 - ланка прямокутна водопропускної труби, 17-го типорозміру (ширина та висота вказані в таблиці) та довжиною 1000 мм. Вага конструкції - 8 т.

З метою утворення воронки для потоку води, ПрАТ "БКБМ" використовує укісні стінки труб - елементи водопропускних споруд, призначені для облаштування бічних стінок водопропуска. Укісні відкрилки кріпляться до портальних стінок, ланкам прямокутних труб і діафрагм з обох сторін. Укісні стінки діляться на ліві і праві, і мають дзеркальне відображення. Призначені відкрилки для зміцнення прилеглого ґрунту, так і для направлення вод в трубопровід і вихід з нього.