Your Cart

Швидкоспоруджувана захисна споруда (на 22 особи)

Швидкоспоруджувана захисна споруда (на 22 особи)

Швидкоспоруджувана захисна споруда (Мобільне бомбосховище) для людей від дії засобів ураження в особливий період та період військового стану

 Телефонуйте  0674434297‬

Відповідно до пункту 15.9 ЗМІНИ №3  ДБН В.2.2-5-97. швидкоспоруджувана захисна споруда цивільного захисту модульного типу - це захисна споруда цивільного захисту, що будується ( складається) з будівельних конструктивних модулей, у тому числі збірно-розбірних, і за сукупністю показників має захисні властивості сховища.

При розробці захисних споруд у проекті передбачено використання типових модульних одиниць зі збірних залізобетонних конструкцій, що дає можливість робити укриття різних розмірів.

Армування виробу виконується з арматури А500, 16 мм. Крок сітки каркасу 150 мм, По периметру використовується також сітка рабиця 10х10.  Особливість конструкції у застосуванні сітки рабиці  для затримання вражаючих елементів, каркас працює в двох перпендикулярних площинах. На стінах по зовнішньому периметру по висоті 3 рівня металевої полоси, зварювання закладних виконується з металалевою полосою.

При виборі місця встановлення захисної споруди рекомендовано дотримуватись вказівок ДБН В.2.2.5-97 "Захисні споруди цивільної оборони" та змін до нього, а також ДБН 360-92 "Містобудування. Планування забудови міських та сільських поселень." та рекомендацій Додатку до листа ДСНС від 14.06.2022р. Для забезпечення доступу повітря до захисної споруди у плитах покриття можуть бути виконані комунікаційні отвори.

Захисна споруда

 

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/