Реконструкція нежитлових приміщень під медичну амбулаторію по вул. Лютнева, 12 в м. Бориспіль, Київської областіАмбулаторія №1, за адресою вул.Лютнева, 12 відкрилась та розпочала свою роботу 27 березня 2019 року, після проведення капітального ремонту та перебудови колишнього магазину.

З метою покращення медичного забезпечення мешканців, кабінети лікарів оснащені сучасним діагностичним обладнанням: кардіограф, тонометр, дитячий ростомір, ваги підлогові, пульсоксиметри, отоофтальмоскопи, ваги дитячі електронні та пеленальні столики.

Наявна клінічна лабораторія, яка оснащена такими аналізаторами: гематологічний аналізатор, аналізатор сечі, аналізатор біохімічний. З даними аналізаторами проводяться такі дослідження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, аналіз крові на простий холестерин.

Міську амбулаторію №1 обладнали сучасною системою припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла. Вона забезпечує природну чистоту повітря без мікробів і бактерій.

Усі приміщення та кабінети обробляються за допомогою бактерицидних опромінювачів Bactosfera. За допомогою кварцової лампи, опромінювач здатний знезаразити від мікробів повітря в приміщенні.

Загальна площа амбулаторії— 423 кв.м. У приміщенні 13 кабінетів, в тому числі 7 кабінетів лікарів.


Голова правління ПРАТ «БКБМ» Ігор Шалімов висловив подяку працівникам підприємства, які сумлінно виконували свою роботу.