Your Cart

ПВХ вікна Wintech 5-и камерні.

ПВХ вікна Wintech 5-и камерні.

Сьогодні вікна з профілю "Wintech" вважаються класикою вікон, а марка Wintech утримує першість на віконному ринку.

Технічні особливості профілів із ПВХ серії W753 дають всі передумови для широкого попиту на них у споживачів. Система чудово підходить для скління квартир, котеджів, балконів та ін.
Використання двокамерних склопакетів (32 або 40 мм) створить чудові енергозберігаючі вікна, тим більше що армування профілю П-подібними підсилювачами надійно утримує геометрію рами і стулки  забезпечить високу опірність поривам вітру.

Технічні характеристики системи Wintech 753:

5-камерний профіль 70 мм;
товщина зовнішніх стін – 2,7 мм;
скла та склопакети від 4 до 42 мм;
зсув фурнітурного паза 13 мм дозволяє використовувати протизламну фурнітуру;
екологічна рецептура CaZn не містить сполук важких металів, гіпоалергенна та безпечна;
два контури ущільнення для оптимального захисту від вітру та дощу;
унікальний білий колір профілю не пожовкне з роками;
для нестандартних дизайнерських рішень пропонуємо багату колірну палітру та фактуру ламінації профілю, у тому числі імітуючу фактуру цінних порід дерева


Гарантія 5 років на ПВХ-конструкції з профілів Wintech серій Акденіз і 753 є гідним підтвердженням хорошої якості за доступної ціни.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/