Your Cart

Алюмінієві фасадні системи

Алюмінієві фасадні системи

Фасади з алюмінію – це особлива технологія виробництва фасадних блоків для оформлення будівлі. Вони можуть сміливо використані як зовнішні конструкції будь-яких будівель – адже особливості структури металу дозволяє спокійно переносити будь-який температурний режим. Вони однаково добре переносять як високі температури, так і зимову погоду з високою вологістю та низькими показниками за Цельсієм. Крім цього, алюмінієві фасади забезпечують високий рівень температурної ізоляції, а це ціна комфорту та тепла будь-якої будівлі. Цей аспект дуже важливий для цінителів економного ставлення до використання енергії.
Гнучкість та податливість металу дозволяє створити фасади найрізноманітніших форм та видів та модифікацій, включаючи півсфери, атріуми, ковзани. Саме таким чином алюмінієвий фасад дозволяє створити максимальну кількість естетики в екстер'єрному вираженні, як і фасадне скління. Цей аспект актуальний як для масштабних будівельних об'єктів, так і невеликих проектів оформлення вхідної частини будівлі.

ПрАТ «БКСМ» пропонує повний комплекс послуг з виготовлення та встановлення алюмінієвих конструкцій з профільних систем Alutech - білоруського алюмінієвого профілю, який відрізняється високою міцністю, зносостійкістю та хорошими антикорозійними характеристиками. Профіль використовується при роботі з такими наповненнями, як скло, сендвіч-панелі, склопакети, ДСП та ін.
Сфера застосування фасадів з алюмінію Alutech:
• офісні будівлі;
•    торгові центри;
• медичні, навчальні та інші громадські установи;
•    житлова нерухомість;
сфера індивідуального будівництва.
Легка вага алюмінієвого профілю дозволяє реалізувати скління фасаду великих площ, причому без ризиків для загальної міцності конструкцій та необхідності додаткового посилення несучих елементів.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/