Your Cart

Діафрагми жорсткості

Діафрагми жорсткості

Бориспільський комбінат будівельних матеріалів виготовляє діафрагми жорсткості, що застосовуються для багатоповерхових громадських будівель, виробничих і допоміжних будівель промислових підприємств. Призначені для надання просторової жорсткості каркасу та розподілу горизонтальних навантажень.

Діафрагма жорсткості (ДСТУ Б.В.2.6-2:2009) є високоміцною залізобетонною конструкцією прямокутної форми. Несучий елемент вертикального типу сьогодні дуже широко використовується у багатоповерховому будівництві, під час зведення будівель громадського призначення, а також виробничих та промислових висотних споруд, що мають технічне підпілля глибиною близько 200 см.

Основне призначення конструкцій представлено сприйняттям і максимально рівномірним розподілом навантажень горизонтального типу на основу. Нормативною документацією передбачено виробництво суцільних та з особливим прорізом діафрагм, а також виробів, що мають симетричну двосторонню та односторонню полицю. Діафрагма придатна для експлуатації в неагресивному, слабкому та середньоагресивному середовищі.

Діафрагми жорсткості

МАРКУВАЛЬНІ ДАНІ
Залізобетонний виріб маркується згідно з робочими кресленнями. Такі позначення у вигляді буквено-цифрових груп дозволяють визначитися з кількістю полиць, довжиною та висотою, вагою виробу, а також іншими характеристиками. Також на поверхню ЗБВ-конструкції наносяться дані, представлені товарним знаком або коротким найменуванням компанії-виробника, датою випуску та стандартною печаткою ВТК. Для маркування застосовується стійка до температурних перепадів фарба.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА
Діафрагма виробляється в умовах дотримання всіх нормативів та стандартів, що регламентуються технологією виготовлення залізобетонних конструкцій даного типу, що забезпечує надійність, високу якість виконання, довговічність та повну безпеку експлуатації.

Обов'язковим є виробничий контроль якості виробів з метою відбраковування некондиційної продукції. Виготовлення серії здійснюється на основі важких бетонів класу міцності В20-30 (на стиск). Для армування застосовуються просторові каркаси, а монтаж та вантажно-розвантажувальні роботи виконуються за допомогою спеціальних металевих закладних елементів. Вся готова продукція піддається тестовим випробуванням, а також приймальному контролю.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/