Your Cart

Алюмінієві розсувні системи

Алюмінієві розсувні системи

Розсувні системи, безперечно, є одними з найнадійніших, міцних та практичних видів алюмінієвих систем. По-перше, такі конструкції дозволяють значно заощадити простір, т.к. стулки рухаються в одній площині, у відкритому стані не займають вільного місця. Розсувні системи можуть бути дуже великих розмірів (висота стулки до 3,3 м, а ширина стулки до 3 м), що неможливо для звичайних вікон та дверей. Вони чудово виглядають як зовні, так і всередині приміщення. Розсувні системи здатні трансформуватися під ситуативні потреби, звільняючи більшу частину отвору у відкритому стані. У закритому вигляді виконують функцію панорамних вікон, без погіршення теплоізоляційних характеристик, відчиняючись як вікно в режимі провітрювання або як двері - для забезпечення доступу в приміщення. Розсувні вхідні двері встановлюють у громадських місцях з великою прохідністю, у кафе, ресторанах, торгових центрах, приватних заміських будинках, у внутрішніх приміщеннях.

Завдяки зручності, надійності та стильному зовнішньому вигляду, ПрАТ «БКСМ» пропонує свої послуги з виготовлення та встановлення підйомно-зсувних конструкцій Alutech.

Alutech SL160
Alutech SL160

Alutech SL160 – підйомно-зсувна система від білоруського виробника Alutech. Виробник взяв все краще від існуючих аналогів і створив універсальне рішення, що має високі теплозберігаючі властивості, легкість і витончений вигляд.

Тонкі, ледь помітні профілі дозволяють встановлювати склопакети площею понад 10 квадратних метрів (3,3 х 3,3 м) та товщиною до 5 см. Теплі розсувні двері стирають межі між внутрішнім простором вашого будинку та зовнішнім світом, відкриваючи житло природі. При цьому масивні стулки масою до 400 кг легко відкривати, а також просто керувати процесом. Напрямні та ролики з нержавіючої сталі, блокувальний механізм і надійний замикаючий замок – ви зазнаєте приємних відчуттів, щоразу відкриваючи або закриваючи розсувні системи Alutech SL160.

Розсувні системи SL160 від Алютех – це ще й збереження енергії. Теплова передача – 1 Вт/м²С. Поліамідний термоміст Anti Bi-Metal товщиною 32 мм перешкоджає теплопередачі. Комбіновані ущільнювачі запобігають підтягуванню холодного або гарячого повітря. Алюмінієві конструкції витримують великі атмосферні коливання, наприклад сильний мороз або літню спеку.

Продумали білоруські інженери та естетичність, зручність у використанні. Видима товщина рамок всього 4,5 см, вони ледь помітні і не перешкоджають проникненню в природне світло. Нижню частину рами можна "утопити" в підлогу, завдяки чому поріг виходить низьким і не заважатиме вам, вашим гостям. Крім того, при виборі алюмінієвого розсування Ви також можете експериментувати з кольором (традиційним кольором є білий).

 

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/