Your Cart

Бетон P1

Бетон P1

Купити бетон P1 різних класів від виробника з доставкою по Києву, Борисполі та Київській області. Бетон P1 - класифікація бетонних сумішей , де P- рухомий бетон, 1- осаду конуса в см від 1 до 4 

Прайс-лист на бетон

Легковкладальність  бетонної суміші – показник її здатності ефективно заповнювати форму і не розшаровуватися при транспортуванні. Ця характеристика є однією з основних щодо можливості використовувати пластичний матеріал у будівництві.

Легковкладальність бетонної суміші характеризується показником рухливості (Р1-Р5). Суміш хорошої рухливості заповнює форму з утворенням мінімальної кількості пор або з повною відсутністю. Це важливо, оскільки пори, що займають 2% обсягу, знижують міцність будівельної конструкції на 10%, що займають 5% - на 30%.

Що таке рухливість пластичної суміші бетону? Які фактори на неї впливають?

Консистенція бетонної суміші змінюється від твердої до легко рухомої. Вона позначається буквою Р та цифрами 1-5. Чим більша цифра, тим вища рухливість пластичної маси. Бетони Р1-Р3 відносяться до матеріалів малої рухливості

Параметри, що збільшують та знижують плинність суміші:

Швидкому заповненню опалубки перешкоджає зчеплення частинок наповнювача між собою та зі стінками форми. Гравій з гладкою поверхнею знижує тертя суміші з поверхнею опалубки та підвищує рухливість розчину. Однак міцність бетонних та залізобетонних елементів на гравії значно нижча, ніж міцність конструкцій, виготовлених із застосуванням щебеню.

Рухливість знижують глинисті та пилоподібні включення в заповнювачах. До того ж вони стають причиною появи дефектів у готовому затверділому продукті.

Рухливість підвищують шляхом збільшення кількості води та цементу, додавання пластифікаторів. Збільшення обсягу цементного тесту та зменшення кількості заповнювачів при постійному водоцементному співвідношенні призводить до підвищення рухливості суміші із збереженням міцності затверділого продукту.

На показник рухливості впливає тип цементу. Бетонні суміші з пуццолановим портландцементом, особливо якщо вони мають кремнеземисту присадку, показують велике осадження конуса, порівняно з осадкою конуса бетону, виготовленого на звичайному портландцементі.

Недостатню рухливість компенсують штикуванням та вібруванням.

У сумішей із занадто високою рухливістю теж є недоліки. Надто рухливий бетон, укладений на щебеневу подушку, не тримається на її поверхні, а йде вглиб. При заливанні в дощату опалубку високорухлива суміш почне виливатися крізь щілини.

(067) 622-32-22 Відділ продажу