Your Cart

Колони

Колони

Бориспільський комбінат будівельних матеріалів виготовляє різні типи колон (ДСТУ Б В.2.6-60:2008, ДСТУ Б В.2.6-63:2008) для будівництва одно і багатоповерхових будівель, з розміром перерізу від 300х300 мм. Геометричні характеристики колон залежать від умов проекту. Підприємство має можливість виготовляти колони з довільною кількістю різноманітних консолей, вирізів, закладних деталей, анкерних болтів і т.д. Вогнестійкість збірних залізобетонних колон – R 120 (відповідно ДБН В.1.1.7-2002)

Залізобетонні колони є одними з найбільш популярних виробів у будівництві виробничих будівель. Колони використовуються як несучі конструкції, що утворюють каркас будівлі та розташовані вертикально. Разом із ЗБ колонами використовуються прогони, ригелі та балки. ЗБ виріб має витягнуту прямокутну форму з виступами - полицями, на які спираються суміжні ЗБ конструкції каркасу будівлі - кроквяних конструкцій, підкранових балок, стінових панелей.

Щоб фіксувати елементи, що примикають, в конструкцію колон входять заставні для розпалубки і для фіксації монтажного оснащення. Для зручності монтажу ЗБВ оснащуються стропувальними петлями або отворами.

Колоны

 

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ
ЗБ вироби цієї категорії необхідні при влаштуванні одноповерхових промислових будівель, висота яких становить від 10.8 до 14,4 м. У таких будинках працюють мостові опорні крани з вантажопідйомністю до 32 т. Дана категорія кранових колон застосовується, коли потрібно влаштувати проходи на рівні підкранових шляхів метою постійного нагляду за їх станом.

Високоміцні будівельні конструкції можуть використовуватися в районах з підвищеною (до 8 балів) сейсмоактивністю.

Для забезпечення необхідної міцності та жорсткості колони 4к 120-4 продумано армуються зварними каркасами, а ригелі — в'язаною стрижневою арматурою.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБІВ
Колони виготовляються з бетонів високої міцності, оскільки виріб повинен мати високу несучу здатність.

  • високий опір зовнішнім впливам;
  • точну відповідність характеристикам, зазначеним у стандарті;
  • стабільність та стійкість до дії вологи, високої сейсмічності, температурних перепадів;
  • висока міцність та жорсткість, що дозволяє легко витримувати механічні та деформаційні навантаження.

 

Колони ЗБВ

Колони ЗБВ

Колоны производства БКБМ
Колоны производства БКБМ

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/