Your Cart

Колони

Колони

 

Залізобетонні колони є одними з найбільш популярних виробів у будівництві виробничих будівель. Колони використовуються як несучі конструкції, що утворюють каркас будівлі та розташовані вертикально. Разом із ЗБ колонами використовуються прогони, ригелі та балки. ЗБ виріб має витягнуту прямокутну форму з виступами - полицями, на які спираються суміжні ЗБ конструкції каркасу будівлі - кроквяних конструкцій, підкранових балок, стінових панелей.

Щоб фіксувати елементи, що примикають, в конструкцію колон входять заставні для розпалубки і для фіксації монтажного оснащення. Для зручності монтажу ЗБВ оснащуються стропувальними петлями або отворами.

 

 

Колоны

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ
ЗБ вироби цієї категорії необхідні при влаштуванні одноповерхових промислових будівель, висота яких становить від 10.8 до 14,4 м. У таких будинках працюють мостові опорні крани з вантажопідйомністю до 32 т. Дана категорія кранових колон застосовується, коли потрібно влаштувати проходи на рівні підкранових шляхів метою постійного нагляду за їх станом.

Високоміцні будівельні конструкції можуть використовуватися в районах з підвищеною (до 8 балів) сейсмоактивністю.

Для забезпечення необхідної міцності та жорсткості колони 4к 120-4 продумано армуються зварними каркасами, а ригелі — в'язаною стрижневою арматурою.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБІВ
Колони виготовляються з бетонів високої міцності, оскільки виріб повинен мати високу несучу здатність.

  • висока опірність зовнішнім впливам;
  • точну відповідність характеристикам, зазначеним у стандарті;
  • стабільність та стійкість до дії вологи, високої сейсмічності, температурних перепадів;
  • висока міцність та жорсткість, що дозволяє легко витримувати механічні та деформаційні навантаження.

 

 

 

 

Колоны производства БКБМ
Колоны производства БКБМ