Your Cart

Прогони

Прогони

Підприємство виготовляє залізобетонні прогони з важкого бетону та використанням напруженої арматури і арматурою без попереднього напруження. Прямокутні прогони встановлюються для перекриття пройомів з подальшою опорою покрівлі споруди, що будується. Застосовуються конструкції при зведенні промислових, адміністративно-побутових або громадських будівель.

Підприємство має можливість виготовляти прогони з підрізкою. Окрім прогонів для стандартних прольотів 6 та 12 метрів ПрАТ "БКБМ" має
досвід виготовлення прогонів довжиною 13м і більше.

Прогони

 

Прогони V-подібного перерізу

 

Прогони покрівлі - це другорядні балки покриття, що сприймають навантаження від покрівельного матеріалу або від розташованогонапокрівлі технічного обладнання (системи вентиляції, сонячні панелі тощо) та передають його на головні балки. Найпоширеніший крок розташування прогонів покрівлі в будівлях складає 3 або 4 метри. Межа вогнестійкості таких конструкцій REI 60. З'єднання прогонів з головними балками відбувається через арматурні випуски з головних балок. Перед монтажем прогонів в місцях спиранн ябалок вкладають прокладки з еластоміру, щоб уникнути сколювання конструкцій.

 

Посилені прогони V-подібного перерізу

 

ПрАТ "Бориспільський комбінат будівельних матеріалів" має можливість виготовляти посилені прогони V-подібного перерізу, довжиною до12 м, які можуть витримувати збільшенні навантаження від покрівельного матеріалу або від розташованого на покрівлі технічного обладнання та передавати його на головні балки. В місцях спирання вироби можуть можуть бути виконані з підрізкою, закладними деталями або монтажними трубками.

 

 

Прогоны

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/