Your Cart

Палі забивні

Палі забивні

Залізобетонні палі ((ДСТУ Б В.2.6-65:2008) – вироби, при створенні яких застосовується важкий бетон. Забивні палі, за рахунок опорного тиску, передають на грунт навантаження від пальового фундаменту. Також навантаження передається рахунок бічного тертя поверхні паль об ущільнений грунт.

Існує кілька типів паль. Залізобетонні палі із перетином 30x30 см мають довжину до 12 м; якщо перетин становить 35x35 см, або 40x40 см - до 16 м. Палі забивні можуть бути складовими, що збільшує їх довжину.

Практично всі фундаменти, що зводяться сьогодні, використовують палі, оскільки це значно зміцнює і підвищує якість споруди. Палі забивні занурюються в ґрунт шляхом забивання.

Бориспільський комбінат будівельних матеріалів виготовляє палі залізобетонні забивні двох типів: тупокінцеві та гострокінцеві. Для армування виробів використовуются арматурні каркаси

Палі

 

 

Купити палі в Києві і Борисполі, Ви можете в нашій компанії, попередньо зв'язавшись з нашим відділом продажів за тел. (067) 249-75-25; (067) 622-32-22. Ми також організуємо доставку залізобетонних паль на об'єкти будівництва в Києві та Київській області.

 

Прайс-лист на палі

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/