Your Cart

Новини та акції

Розпочато будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів в селі Чайки по вул. Коцюбинського Києво Святошинського району, Київської областіКупуйте бетонні суміші у перевіреного виробника. Платіть за справжню, а не віртуальну марку бетону по реальній ціні!

Чому бетон не може коштувати дуже дешево?
За низькою вартістю бетону варто, як правило, підміна бетону на більш дешеву марку або поставка меншого обсягу.

Остерігайтеся підробок і перекупників!
Бетон - основа вашого будови. Від якості будівництва залежить довговічність експлуатації! Не економте на якості.
Ви напевно чули про сумні наслідки використання неякісного матеріалу в будівництві фундаменту, стін і перекриттів будинків:
Поява тріщин в несучих конструкціях;
Втрата міцності і зміни структури конструкцій;
Добре, якщо проблема була виявлена ​​на етапі заливки бетону або його сушіння. В цьому випадку є можливість виправити ситуацію з меншими витратами, але найчастіше проблеми виявляються набагато пізніше і, в деяких випадках, це загрожує повним зносом зведених конструкцій і відповідними фінансовими вкладеннями.

Як перевірити постачальника?

Не важливо, ви велика будівельна компанія або приватний замовник, у кожного свої цінності! Для приватного покупця важлива надійність і безпроблемна подальша експлуатація об'єкта, а будівельної компанії, крім цього, важливо зберегти ім'я та марку на ринку будівельних послуг. Щоб це зробити не лінуйтеся перевірити свого постачальника бетону.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/