Your Cart

Плити перекриття

Плити перекриття

На нашому заводі налагоджено випуск багатопустотних плит перекриття.

Купити плити перекриття з доставкою в Києві та Борисполі, Ви можете за телефоном: 067 249 75 25.

Прайс-лист на плити перекриття

Плити перекриття – вид залізобетонних виробів, що використовуються в  капітальному будівництві як міжповерхове перекриття, у зведенні несучих конструкцій тощо.

 Плити виготовляються з важкого бетону, з обов'язковим армуванням, для гарантії високої міцності на згинання.

Стандартна ширина вироблених плит дорівнює 100, 120, 150 см, довжина становить 240-900 см (крок 30 см), товщина виробу 22 см.

Також ми робимо плити перекриття нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням з урахуванням побажань замовника.

Допустиме навантаження дорівнює 450-1250 кгс/м2. Клас бетону С12/15 (B15)-С32/40 (В40), водонепроникність марки W4-8, морозостійкість – F150-200.

Вся продукція сертифікована

  Конструкція має рівну гладку поверхню. Виготовляється із залізобетону різної щільності із застосуванням армування. Арматура може бути попередньо напруженою. ЗБВ матеріал - конструктивний елемент, що виконує також несучу функцію у будівництві. З його допомогою створюються міжповерхові та горищні перекриття. Вони можуть бути порожніми, монолітними та ребристими. Також виступати опорами для стелі та підлоги. Вони стійкі, не просідають і швидко монтуються. Вони відрізняються легкістю, низькою теплопровідністю та гарною звукоізоляцією за рахунок повітряних просторів (порожнин). Витримують велике навантаження. 

Виготовлення та монтаж
Якому ж маркуванню плит віддати перевагу? ПК чи ПБ? Плити відрізняються методами виробництва. Для ПБ використовується безопалубний метод, що допомагає досягти глянцевої сторони, а ПК здійснюються за опалубною технологією. Екструдерні ПБ менше тріскаються. За бажанням замовника їх можна порізати на певні ділянки. Незважаючи на правильну геометрію та малу вагу, вироби ПБ мають порожнечі меншого діаметра на відміну від ПК. В останні - легко можна вбудувати каналізаційний стояк. Як бачите, у кожного товару є свої плюси і мінуси. Таким чином, всі ціни на бетонні плити перекриття формуються виходячи з методів виробництва виробу, виду та параметрів розмірності. Вибирайте найбільш підходящі вам. У будь-якому випадку, вартість продукції у нас на сайті відповідає заявленій якості.

Плиты перекрытия многопустотные в конструкции

Плиты перекрытия многопустотные

Плиты перекрытия многопустотные на складе БКБМ

Плиты перекрытия

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/