Your Cart

Балки двотаврові двускатні

Балки двотаврові двускатні

Балки таврового перерізу двосхилі (БДД) являють собою високоміцні залізобетонні вироби, особливої форми та конструкції, що передбачає спирання на колони із закладними елементами для зварного з'єднання з плитами покриття та встановлення підйомно-транспортної техніки (за потребою), отвори для монтажу електропроводів та освітлення.

Замовити Балки  БДД ви можете за тел: 097 243 89 79

Балки БДД використовуються для покриття будівель з прольотами 6, 9, 12 і більше метрів з покрівлею з рулонних матеріалів. Спроектовані балки 2 видів - одне і двосхилі, різні за несучою здатністю, габаритними розмірами. Для надійного зварного з'єднання між балками та плитами використовують передбачені для цього закладні елементи. Конструктивні отвори діаметром 50 мм, розташовані через кожен метр у стінках балок, призначені для проведення електропроводки та освітлювальної арматури. У разі необхідності підвіски підйомно-транспортного обладнання в балках присутні закладні вироби, розроблені для цього (наявність таких елементів конструкції узгоджується заздалегідь, відображається в проекті замовника). Типовий проект балок розрахований для застосування у звичайних умовах по вологості, неагресивному середовищі. У випадках з підвищеними показниками цих параметрів необхідний додатковий захист залізобетонних виробів.

Балка БДД

 

Балки БДД використовуються в умовах високих навантажень, тому для їх виробництва застосовують тільки висококласні матеріали, здатні надати необхідну міцність готовому виробу та перевірені практикою технології. Бетон маркою М 300 за міцністю на стиск ущільнюється у формі вібруванням – такий спосіб дозволяє отримати високоміцні залізобетонні вироби із застосуванням мінімальної кількості води, що надає їм відмінні показники морозостійкості, водонепроникності та довговічності, так як балки мало схильні до руйнування під дією температур. Армування виконується гарячекатаною сталлю періодичного профілю. Особлива технологія створення каркаса включає і зварювання, і застосування в'язального дроту. Отриманий в результаті застосування цієї технології, надійний каркас дозволяє використовувати балки таврового перерізу в умовах високих навантажень – вертикальних та горизонтальних, створювати довговічну продукцію з високими показниками міцності. Захисна суміш, якою обробляється армування після кріплення заставних виробів, захищає каркас від внутрішньої корозії. Відпускна міцність – від 70%, але монтаж виконується лише після досягнення 100% проектної міцності. Після досягнення бетоном відпускного показника, продукція проходить контрольні випробування, перевірку відповідності необхідним характеристикам, після чого маркується фарбою, що не змивається, і документується в установленому порядку.

Балка двотаврова двускатна виробництва БКБМ

 

  

Балки двотаврові двускатні виробництва БКБМ