Your Cart

Підкранові балки

Підкранові балки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Підкранові балки входять у конструкцію промислових і складських кранових механізмів. Це можуть бути мостові, баштові, козлові, консольно-козлові крани. Такі пристрої служать для транспортування вантажів, що мають значну вагу. Вантажопідйомність таких кранів сягає 32 тонн. Застосовується як в приміщеннях, що опалюються, так і в неопалюваних.

Зовні елемент є подовженим ЗБВ таврового перерізу. На верхню полицю монтуються рейки, якими відбувається переміщення кранового механізму. Самі балки кріпляться на опорних колонах. Таке кріплення надає додаткової жорсткості каркасу.

МАРКУВАННЯ
Марка проставляється на кожному виробі. Вона прописується на бічних гранях балки. Маркування включає скорочене позначення типу елемента, його відмінні характеристики. Кінцева літера вказує на категорію напруженої арматури.

МАТЕРІАЛИ
Основним матеріалом виступає конструкційний та щільний бетон. Його клас - не нижче В30. Основні характеристики бетону, такі як вологостійкість, морозостійкість, розраховуються, виходячи з кліматичних умов передбачуваної експлуатації. Ці показники прописуються у проекті. Клас морозостійкості готового бетону не може бути нижчим за F300.

Виготовляються в основному на протяжних стендах. Напружена арматура натягується на кінцях стенду до встановлення ненапружених елементів. Армування відбувається залізними каркасами. У нижньому поясі застосовується один із видів переднапруженої сталі. Це можуть бути стрижні періодичного профілю, пакети струн, скручені із дроту підвищеної міцності пасма.

Балка забезпечується підйомними петлями та заставними металевими елементами. Вони служать з'єднання з опорними колонами. Металеві елементи або покривають бетонним шаром, або піддають антикорозійному захисту.

ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ
Підкранові балки - масивні елементи, транспортування яких передбачає дотримання низки умов. Потрібне опрацювання маршруту, погодження перевезення — у деяких місцях воно заборонено. Для переміщення балок потрібна техніка з підвищеною вантажопідйомністю. При складуванні елементи надійно фіксуються, щоб унеможливити небажане усунення.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/