Your Cart

Цокольні панелі

Цокольні панелі

Панель цокольна стінова використовується при зведенні промислових та житлових збірних будівель. Будівлі можуть бути як опалювані, так і неопалювані. Застосування панелей замість фундаментних блоків спрощує та прискорює процес будівництва. Даний конструкційний елемент є масивним виробом прямокутної форми. Після монтажу поверхня панелі може бути пофарбована, покрита штукатуркою, шаром речовин, що захищають її від шкідливого впливу атмосферних факторів. Поверхня виробу підходить для облицювання плиткою. Цокольні панелі активно застосовуються при будівництві будівель на два і більше поверхи. Можуть застосовуватись для створення внутрішньобудинкових перегородок.

Плита виготовляється у горизонтальних формах фасадною стороною донизу. Як армування застосовуються просторові каркаси. Металеві деталі проходять антикорозійну обробку. Елементи каркасу з'єднуються шляхом контактно-точкового зварювання. Панель забезпечується монтажними петлями. Усі вироби проходять післявиробничий контроль. Це випробування міцності, візуальний огляд щодо дефектів, вимірювання геометричних показників.

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/