Your Cart

Нестандартні ЗБВ

Нестандартні ЗБВ

Нестандартні ЗБВ - це штучні залізобетонні вироби, які виконані за індивідуальними кресленнями замовника, які не підпадають під серії та ГОСТ.

Для виготовлення нестандартного залізобетонного виробу потрібен опалубний креслення (схема) у кількох проекціях.

Нестандартні залізобетонні конструкції на замовлення мають такі переваги:

  • можливе виготовлення продукції будь-якої форми та конфігурації, залежно від креслення та технічних вимог виробляються ЗБВ різного рівня складності;
  • подібна продукція є індивідуальною;
  • висока якість виробів;
  • терміни виробництва залізобетонних блоків складної конфігурації мало відрізняються від аналогічного періоду виготовлення простих конструкцій.

Для замовлення та прорахунку нестандартних залізобетонних виробів телефонуйте за тел:

(067) 249-75-25; (067) 622-32-22.

Надсилайте ваші креслення на email: sale@bkbm.ua

Завод залізобетонних виробів на запит клієнта робить спеціальні опалубні форми і армує їх за кресленнями замовника.

Ціна на нестандартні залізобетонні вироби залежить від складності виготовлення, розміру та марки бетону.

Можна залити нестандартні залізобетонні вироби у себе на будівельному об'єкті, однак у заводських умовах зробити таку продукцію простіше, крім того, нестандартний залізобетонний виріб буде якіснішим. Особливо це стосується нестандартних ЗБВ зі складною конфігурацією. Для виробництва нестандартних ЖБІ використовується якісна арматура та марки бетону високої якості.

Крім широко поширених залізобетонних виробів - плит ПАГ, ветиляційних блоків, колон будівель, ліфтових шахт тощо, іноді клієнтам нашої компанії потрібні нестандартні залізобетонні вироби. Наші фахівці постійно працюють із підприємствами, що спеціалізуються на індивідуальних серіях залізобетонних конструкцій. Ми розуміємо, наскільки нестандартні залізобетонні вироби є важливими для наших замовників: адже вони дають можливість суттєво знизити витрати на виробництво будівельно-монтажних робіт та скоротити терміни, відпущені на будівництво будівель. Крім того, використання нестандартних залізобетонних виробів дозволяє обійти сезонні кліматичні фактори, зменшити контингент будівельників, досягти високої якості монтажу.

Крім цього, нестандартні залізобетонні вироби допомагають повністю втілити в життя нові архітектурні рішення, що неможливо, якщо використати звичні види оснастки для монолітного будівництва.

Перелік нестандартних залізобетонних виробів, який під силу нашим партнерам – провідним підприємствам з виробництва будівельних матеріалів, дуже широкий. Ми готові до постачання нестандартних ЗБВ конструкцій як для промислових, так і для цивільних об'єктів.

Фахівці нашої компанії є прихильниками сучасних, сміливих та нестандартних рішень. Продукція, що поставляється з залізобетону, не обмежує творчі рішення архітекторів і конструкторів. Використання нашої продукції дозволяє зводити у місті естетично привабливі та оригінальні об'єкти.

Нестандарт жби

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗБІ ВИРОБИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Ми застосовуємо сучасні технології у виробництві, в результаті чого ваші креслення з реалізацією наших фахівців втілюють будь-який ЗБВ виріб.

Вам потрібні конструкції нестандартних форм та розмірів, а не серійне виробництво – ми готові вам допомогти. Відсутність необхідної технічної документації легко виправити за допомогою складання її нашим проектним відділом. Вироби будуть виконані у заданих розмірах, з урахуванням усіх необхідних нюансів

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/