Your Cart

Про нас

БКБМ

Бориспільський комбінат будівельних матеріалів

Регіональний лідер у галузі виробництва бетону та ЗБВ

«Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» має 60-річну історію у галузі виготовлення будівельних матеріалів. Нашим пріоритетом є задоволення потреб клієнта щодо забезпечення матеріалами високої якості та засобами для проведення будівельних робіт різного обсягу та складності. Наявність власної залізничної гілки та локомотивів дозволяє нам надавати конкурентоспроможні цінові пропозиції, а також здійснювати доставку сировини та матеріалів з різних регіонів України та країн СНД. Високі стандарти нашої продукції підтверджують сертифікати відповідності, згідно з діючими ТУ та ГОСТами.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У БУДІВНИЦІ ТА ВИРОБНИЦТВІ БУДМАТЕРІАЛІВ В УКРАЇНІ

Наше підприємство завжди знаходиться в процесі зростання, ми спрямовуємо грошові потоки на реконструкцію, інноваційні технології та модернізацію виробництва, що дає нам змогу відповідати європейським нормам та принципам роботи.

«БКСМ» виробляє бетон різних марок та пластичності, ФБС (фундаментні блоки), колодязні кільця та інші ЗБВ вироби. Ви можете замовити бетон в будь-якій кількості, ми готові до співпраці з різними замовниками. Без бетону неможливе жодне будівництво, а його якість – синонім надійності та довговічності будови. Наш бетон виробляється з дотриманням технологій, що підтверджують сертифікати відповідності, згідно з діючими ТУ та ГОСТами.

Продаж бетону може бути здійснена в будь-який зручний для замовника час. Ми заощаджуємо час клієнтів і намагаємось до мінімуму скоротити процес оформлення замовлень. «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» завжди прагне того, щоб висока якість продукції та послуг справляло позитивне враження на замовника. «БКСМ» зацікавлений у довгострокових партнерських відносинах та завжди готовий запропонувати вигідні для покупця умови. Щоб купити бетон, тепер не потрібно годинами просиджувати в мережі Інтернет та вишукувати найвигідніші пропозиції, максимально вигідні умови та максимально повний асортимент ви завжди знайдете на сайті .

БКБМ пропонує Вам гнучку систему знижок, що дозволяє зробити нашу співпрацю більш продуктивною та взаємовигідною.

Вартість бетону залежить від марки, необхідну інформацію ви можете уточнювати у менеджера по телефону. На сьогоднішній день виробництвом бетону займаються багато фірм, але часом якість їхньої продукції, як і ціна на неї не відповідають дійсним потребам споживача. «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» – це продаж бетону без посередників, завжди найкращої якості та за доступними гнучкими цінами.

«Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» – регіональний лідер у галузі виробництва різних матеріалів для капітального будівництва. «БКСМ» виробляє бетон різних марок та пластичності, ФБС (фундаментні блоки), колодязні кільця та інші ЗБВ вироби у широкому асортименті. Ви можете замовити та придбати бетон у будь-якій кількості, ми відкриті для співпраці з різними замовниками. Без бетону неможливе жодне будівництво, тому дуже важлива якість використовуваного бетону, адже в цілому, якість бетону – синонім надійності та довговічності будови. Наш бетон проводиться з використання сучасного технологічного обладнання, під контролем висококваліфікованих фахівців, які відповідають за якісні характеристики бетонних сумішей, що підтверджують сертифікати відповідності, згідно з діючими ТУ та ГОСТами.

БКБМ завжди йде назустріч своїм партнерам та клієнтам

«БКБМ» займається виробництвом та постачанням бетону, залізобетонних виробів і різних будівельних матеріалів. Комбінат виробляє: бетон різної марки та пластичності, ФБС (фундаментні бетонні блоки), колодезні кільця і інші ЗБВ вироби. Основними пріоритетними регіонами доставки, ЗБВ нашої компанії, є: Київ, Бориспіль та Бориспільський район. Можлива реалізація і доставка нашої продукції по всій Київській області.
БЕТОН та ЗБВ, придбані у нас, відрізняються високою якістю та довговічністю. Якість залізобетонних виробів і будівельних матеріалів, що поставляються нами, відповідає стандартам, супроводжується паспортом якості підприємства - виробника.

«БКБМ» пропонує Вам гнучку систему знижок, за допомогою якої ви зможете купити бетон, ЗБВ вироби та інші будівельні матеріали за доступними цінами. Ми довгий час працюємо з нашими партнерами на взаємовигідних умовах, що дозволило досягти стабільно високої якості наших ЗБВ виробів та будматеріалів.

Купуючи бетон від виробника «БКБМ», ми гарантуємо Вам високу якість, надійність та доступні ціни.

Бетонний завод у Борисполі зарекомендував себе, як підприємство, яке стабільно і впевнено функціонує. За всю багаторічну роботу нашим головним пріоритетом було задоволення потреб клієнта. Ми завжди прагнули та прагнемо забезпечити замовника матеріалами високої якості. Якісне будівництво починається з якісних матеріалів. Високі стандарти нашої продукції підтверджують сертифікати відповідності, згідно з діючими ТУ та ГОСТами. Кожне постачання супроводжується паспортом якості підприємства-виробника.

Наш бетонний завод завжди знаходиться в процесі зростання, ми спрямовуємо грошові потоки на реконструкцію, інноваційні технології та модернізацію виробництва, що дає змогу відповідати європейським нормам та принципам роботи. У своєму виробництві комбінат ні на крок не відступає від технології, весь процес розрахований до секунди, що дає нам право називати свою продукцію кращою серед конкурентів. «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» розташований у промисловій зоні міста Бориспіль, Київської області на майданчику з розвиненими під'їзними та залізничними коліями.

Бренд бетон із міста Бориспіль давно став номером один на будівельному ринку. Будь-яке будівництво від мінімальної площі до величезного хмарочоса починається з бетону. Бетон – це основа, фундамент, завдяки чому будівля стоїть довгі роки. Бетон незамінний, і від його якості залежить довголіття та надійність будови. Ми виробляємо бетон різних марок та пластичності, ФБС (фундаментні блоки), колодязні кільця та інші ЗБВ вироби. І гарантуємо високу якість, доступні ціни та надійність.

«Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» пропонує гнучку систему знижок, що завжди дозволяє зробити співпрацю більш продуктивною та взаємовигідною. Ми надаємо пільгові умови оплати для постійних клієнтів та різні форми оплати. Нам довіряють!

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/