Your Cart

Послуги автобетононасосу

Оренда бетононасосу в Києві та Київській області.


Найкращим рішенням для будмайданчиків із утрудненим під'їздом до об'єкта є заливка бетону за допомогою автобетононасоса. Сучасні автобетононасоси перекачують до 130 кубометрів бетону на годину і трансформуються  на ¦робочу висоту від 16 до 92 метрів і на відстань до 50 метрів. Оренда бетононасоса в Києві є найбільш прогресивним методом укладання бетону в технологічно складних конструкціях. Крім того, орендований автообетононасос дозволяє обслуговувати кілька будівельних об'єктів одночасно.

 

Послуги автобетонасосу
Специфікація стріли автобетононасосу
Высота подачи37,8 м
Висота подачі
34 м
Діаметр труби
125 мм
Спецификация насоса
Продуктивність
90,00 м3 в час
Тиск під час подачі
72 бар
Об'єм приймаючого бункера
0,6 м3
Розмір майданчика для встановлення
8 м х 13 м

 

Наша компанія пропонує послуги з оренди автобетононасосу KCP 38 RX 170 Kawasaki на дуже вигідних умовах, що дає можливість використовувати в будівельних роботах високоякісну техніку при невеликих витратах. Компанія БКБМ надає в оренду техніку лише від надійних та перевірених часом виробників. Оренда автобетононасосів, які пропонує наша компанія має безліч переваг, серед яких:

 

 

  • оптимальне поєднання ціни та високої якості;
  • наднадійна та і проста в обслуговування конструкція;
  • високопродуктивні показники ¦використовуваного обладнання;
  • гнучкі умови співробітництва.


Подача автобетононасоса по м. Бориспіль і в межах 20 км безкоштовна. Подача автобетононасосу по м. Бориспіль за межами 20 км - 70 грн/км. Мінімальне замовлення 2 години – 9000 грн. Додаткова година роботи автобетононасосу-2500 грн.

Вимоги до бетону: марка бетону не менше 150, фракція щебеню 5-20 мм., пластичність бетону П4 (осада конуса 16-20 мм)

Якщо Вас зацікавили послуги нашої компанії, зверніться до наших менеджерів, які дадуть ясні та точні відповіді на всі ваші запитання.

 

 

В умовах екстрених відключень електроенергії наше підприємство для задоволення потреб наших клієнтів забезпечило безперебійну роботу виробничих ліній за допомогою промислового генератору та автономної твердопаливної котельні . Наше завдання забезпечити якісну та безперебійну роботу виробничих ліній. Енергонезалежність БКБМ дозволяє нам виконувати наші зобов'язання перед клієнтами та робити свій посильний внесок у стабільність економіки нашої держави/